Dětská autoškola v osobním a nákladním autě Tatra Ostrava

Potěšte originálním zážitkem Dětská autoškola v osobním a nákladním autě Tatra Ostrava za příznivou cenu 2699 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
2699 Kč
4.4 / 5 (5 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Dětská autoškola v osobním a nákladním autě Tatra Ostrava

Obsah kurzu: Pohonné hmoty na celou dobu kurzu Správné a bezpečné sezení ve vozidle Rozjíždění a bezpečné zastavení vozidla Řízení osobního auta po novém bezpečném asfaltovém polygonu, pod dohledem zkušeného instruktora Řízení nákladního auta po novém bezpečném asfaltovém polygonu, pod dohledem zkušeného instruktora Správné a bezpečné parkování a couvání Předání certifikátu o absolvování Výuka probíhá v autě polygonu

Darujte netradiční zážitek Dětská autoškola v osobním a nákladním autě Tatra za příznivou cenu 2699 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 45 minut
  • Specifikace: Osobní automobil + Tatra
  • Město: Ostrava, Moravskoslezský kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Počet osob: 1 dítě (od 5 let)

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Dětská autoškola v osobním a nákladním autě Tatra? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Adrenalinové zážitky, Automobilové zážitky, Dárky k 18. narozeninám, Dárky k 20. narozeninám, Dárky k 30. narozeninám, Dárky k 40. narozeninám, Dárky k 50. narozeninám, Dárky k 70. narozeninám, Dárky k 80. narozeninám, Dárky k narozeninám, Dárky pro babičku, Dárky pro bráchu, Dárky pro dědu, Dárky pro holky, Dárky pro kamaráda, Dárky pro kamarádku, Dárky pro kamarády, Dárky pro kluky, Dárky pro manžela, Dárky pro manželku, Dárky pro muže, Dárky pro přítele, Dárky pro přítelkyni, Dárky pro šéfovou, Dárky pro sestru, Dárky pro švagra, Dárky pro tátu, Dárky pro učitele, Dárky pro učitelku, Dárky pro ženy, Škola smyku, Zážitky, Zážitky k 18. narozeninám, Zážitky k 20. narozeninám, Zážitky k 25. narozeninám, Zážitky k 30. narozeninám, Zážitky k 40. narozeninám, Zážitky k 45. narozeninám, Zážitky k 50. narozeninám, Zážitky k 60. narozeninám, Zážitky k 70. narozeninám, Zážitky k 80. narozeninám, Zážitky k narozeninám, Zážitky pro bráchu, Zážitky pro dědu, Zážitky pro holky, Zážitky pro kamaráda, Zážitky pro kamarádku, Zážitky pro kamarády, Zážitky pro kluky, Zážitky pro maminku, Zážitky pro manžela, Zážitky pro manželku, Zážitky pro muže, Zážitky pro přítele, Zážitky pro přítelkyni, Zážitky pro šéfa, Zážitky pro šéfovou, Zážitky pro sestru, Zážitky pro švagra, Zážitky pro tátu, Zážitky pro tchýni, Zážitky pro učitele, Zážitky pro učitelku