Jízda v supersportu na závodním okruhu Most Sport

Potěšte jedinečným dárkem Jízda v supersportu na závodním okruhu Most Sport za nízkou cenu 2349 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
2349 Kč
4.6 / 5 (7 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Jízda v supersportu na závodním okruhu Most Sport

Jízda v supersportu probíhá na závodním okruhu Autodrom Most, kde vás nebudou omezovat pravidla silničního provozu a můžete sešlápnout plyn až na podlahu. Těšte se na dráhu o délce 4,2 km, na které je 9 levých a 12 pravých zatáček, ve kterých si prověříte řidičské dovednosti, a hromada přímých úseků, na kterých se necháte zamáčknout do sedačky parádním zrychlením. Tento okruh nemá žádné záludné horizonty a je tak ideální i pro ty, kteří na okruhu ještě nejezdili.
Na zážitek se dostavte s 30minutovým předstihem, abyste včas zvládli všechny formality jako předložení platného řidičáku a instruktáž, jak vybraný auťák řídit, abyste z něj dostali maximum. Pak už si sednete na místo řidiče a instruktor s vámi pojede jako spolujezdec, který vám bude radit, jak z jízdy dostat co nejvíc.
V ceně zážitku je 1 kolo jízdy, instruktáž a havarijní pojištění vozidla ve standardním rozsahu. PHM v částce 249 Kč se doplácí na místě. Za příplatek je možné na místě také dokoupit videozáznam z jízdy nebo úplné zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění.
Z jakých vozů máte na výběr?

VW Golf GTi Clubsport: Tahle kultovní kára vás zamáčkne do sedačky díky výkonu 300 koní a zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,3 sekundy.
Mercedes Benz A AMG 45: Tenhle nablýskaný meďour to s vámi z 0 na 100 km/h rozpálí za 4,4 sekundy a dovolí vám krotit všech 360 koní pod kapotou na rovinkách i v zatáčkách.

Darujte dárek Jízda v supersportu na závodním okruhu Most za zajímavou cenu 2349 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Co dělat v Ústeckém kraji? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
  • Specifikace: VW Golf GTI Clubsport nebo Mercedes-Benz A AMG 45 (1 kolo)
  • Typ zážitku: Sport, 1 osoba
  • Doba trvání: 1 kolo
  • Město: Most

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Jízda v supersportu na závodním okruhu Most? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín