Kapitánský kurz vůdce malého plavidla (VMP) Praha

Potěšte jedinečným dárkem Kapitánský kurz vůdce malého plavidla (VMP) Praha za zajímavou cenu 4988 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
4988 Kč
4.1 / 5 (29 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Kapitánský kurz vůdce malého plavidla (VMP) Praha

Kurz VMP je rozdělen na teoretickou část, praktickou část a praktickou zkoušku. Během teoretické části se dozví vše o platných předpisech týkajících se plavby na řekách i mořích. Pak bude následovat praktická část na lodi Yamaha s výkonem 320 koní, nejen, že se tedy bude učit jak s lodí manévrovat, zároveň si to ale parádně užije! Tahle loď je totiž pořádně žihadlo, které ho na získání řidičáku na loď navnadí ještě o něco více! Na lodi rovnou absolvuje praktické jízdy, získá osvědčení a bude mu zbývat jenom jeden krůček k tomu, aby z něj byl kapitán… Pro získání kapitánského průkazu vůdce malého plavidla je ještě potřeba absolvovat teoretické testy u Státní plavební správy.

Darujte originální zážitek Kapitánský kurz vůdce malého plavidla (VMP) Praha za zajímavou cenu 4988 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 6 hodin
  • Specifikace: Kurz VMP na Vltavě- 6 hodin, 1 osoba
  • Město: Praha, Praha
  • Typ zážitku: Vánoční dárky na poslední chvíli
  • Počet osob: 1 osoba

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Kapitánský kurz vůdce malého plavidla (VMP) Praha? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín