Land Rover off-road – celodenní trénink Auto-moto

Potěšte zážitkem Land Rover off-road – celodenní trénink Auto-moto za zajímavou cenu 10599 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
10599 Kč
4.4 / 5 (14 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Land Rover off-road – celodenní trénink Auto-moto

Milovice, malá obec známá svou vojenskou historií a v ní trať s nezpevněným povrchem, plná muld, bahnitých pasáží, ale samozřejmě i strmých sjezdů a výjezdů. To bude vaše hřiště na celé 4 hodiny za volantem nadupaného stroje ze stáje Land Rover. Po krátkém teoretickém školení a shlédnutí instruktážního videa bude čas usednout za volant. Zkušený instruktor vám bude celou dobu po boku, aby mohl poradit a pomoct v zapeklitých situacích, které nastanou. Vězte, že se u toho pěkně zapotíte, proto je součásti kurzu i oběd, ve kterém dočerpáte energii. Tento kurz je určen pro 1 účastníka.
Co by měl každý dobrodruh vědět?
Za příplatek je možné si s sebou do vozu vzít až 3 fanoušky, kteří budou bedlivě sledovat řidičské eskapády (bez možnosti řízení). Před kurzem je třeba podepsat čestné prohlášení o účastni na vlastní nebezpečí, potvrzení držení platného řidičského oprávnění a uvědomění si rizik. Vozidla jsou pojištěna a v případě vzniklé škody do 150 000 Kč je spoluúčast 15 000 Kč, v případě větších škod je sazba spoluúčasti nastavena na 10 %. V případě zájmu lze také sjednat zhotovení videozáznamu.

Darujte originální dárek Land Rover off-road – celodenní trénink za příznivou cenu 10599 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Vyrazte za zážitky do Středočeského kraje | Adrop.cz
  • Specifikace: Land Rover Off-Road – celodenní trénink
  • Typ zážitku: Auto-moto, 1 osoba
  • Doba trvání: 4 hodiny
  • Město: Milovice

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Land Rover off-road – celodenní trénink? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín