Odpočinkový pobyt v penzionu U Hrádku Znojmo

Pobavte netradičním zážitkem Odpočinkový pobyt v penzionu U Hrádku Znojmo za příjmemnou cenu 5499 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
5499 Kč
4.6 / 5 (11 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Odpočinkový pobyt v penzionu U Hrádku Znojmo

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Váš odpočinkový pobyt v penzionu U Hrádku začíná check-inem od 15:00 do 20:00. Check out probíhá od 8:30 do 10:00. Pokoje mají pohodlné dvoulůžko se zdravotní matrací a více druhy polštářů na výběr, aby se vám spalo jako na obláčku. Dále na pokoji najdete TV, minibar s alko i nealko nápoji včetně regionálních moštů a vín. Samozřejmostí je také fén, rychlovarná konvice, klimatizace a individuálně nastavitelné vytápění. Pobytový balíček zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 2 noci ve dvoulůžkových pokojích De Lux **** Superior, zdravotní matrace a více druhů polštářů, přípitek při příjezdu, snídaně formou bohatého teplého, studeného a nápojového bufetu, neomezená konzumace moravského frizzante ke snídaní, káva zdarma během celého pobytu, parkování v areálu, poplatek z pobytu, Wi-Fi v celém areálu. Při pobytu můžete také využít osobní konzultace na doporučení výletů po okolí, zapůjčit si hole pro nordic walking a využít 20% slevu na zapůjčení horských kol a na 1 hodinu relaxace ve venkovní vířivce s privátní zónou.

Darujte originální dárek Odpočinkový pobyt v penzionu U Hrádku za zajímavou cenu 5499 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 2 noci
  • Specifikace: Odpočiňte si
  • Město: Znojmo, Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Pobyty
  • Počet osob: 2 osoby

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Odpočinkový pobyt v penzionu U Hrádku? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Pobyty