Ošetřovatelem v zoo na jeden den + nocování Tábor

Potěšte své blízké zážitkem Ošetřovatelem v zoo na jeden den + nocování Tábor za výhodnou cenu 5900 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
5900 Kč
4.2 / 5 (23 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Ošetřovatelem v zoo na jeden den + nocování Tábor

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Ideální dárek pro milovníky zvířat, kteří se už odmala chtěli stát ošetřovateli v zoo. Tady se jim sen konečně splní. Dozví se, co zvířata jedí a proč, jak se jejich krmné dávky připravují, jak a kdy se rozváží, jak se uklízí jejich ubikace a že i zvířata mají své dny, kdy nemají náladu a jindy by si zase pořád jenom hrála. A pak se o ně budou samozřejmě starat. Na celých 5 hodin se totiž stanou zaměstnanci ZOO Tábor. Zážitek si užijete také v noci, protože přímo v zoo přespíte. 5 hodin práce se zvířaty pro celou skupinu neomezený vstup do ZOO Tábor na dva dny komfortní ubytování na 4lůžkovém pokoji s vlastní koupelnou a WC, nebo v 8lůžkovém apartmánu s koupelnou, WC, kuchyňskou linkou a lednicí kniha o záchraně ZOO Tábor s podpisem autora, ředitele RNDr. Evžena Korce, CSc Informace k příjezdu a odjezdu: Check-in (v den příjezdu) od 15:30 Check-out (v den odjezdu) do 10:00 Termín je potřeba domluvit telefonicky na čísle 233 372 021 minimálně 1 měsíc předem. Během zážitku je možné fotit i točit videa. Ale vzhledem k tomu, že program je nabitý od začátku do konce, možná na to ani nezbyde čas! Rozhodně doporučujeme pracovní obuv a pohodlné oblečení, u kterého nevadí, že nezůstane bez poskvrny. Zážitek si mohou celoročně užít všichni milovníci zvířat starší 12 let (do 18 let je potřeba doprovod rodičů). Pro fyzickou náročnost není zážitek vhodný pro ženy v pokročilé fázi těhotenství.

Darujte zážitek Ošetřovatelem v zoo na jeden den + nocování za zajímavou cenu 5900 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 2 dny (1 noc)
  • Specifikace: Nocování + ošetřovatelem v ZOO Tábor
  • Město: Tábor, Jihočeský kraj
  • Typ zážitku: Relax
  • Počet osob: 1-4 osoby

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Ošetřovatelem v zoo na jeden den + nocování? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín