Pobyt v sedle v zámeckém hotelu pro 2 Praha

Pobavte netradičním dárkem Pobyt v sedle v zámeckém hotelu pro 2 Praha za příznivou cenu 10840 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
10840 Kč
4.1 / 5 (24 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Pobyt v sedle v zámeckém hotelu pro 2 Praha

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Check-in do Zámeckého Hotelu Pytloun Ctěnice probíhá od 14:00 h, check out do 12:00 h. Po příjezdu si vychutnáte uvítací přípitek s nápojem podle vašeho výběru, a královský odpočinek může začít. Pokoje mají samostatnou koupelnu, vysoušeč vlasů a čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí. Nechybí ani TV, SAT, trezor a minibar (za poplatek). Cena pobytu v zámeckém hotelu Pytloun Ctěnice obsahuje: ubytování v komfortním pokoji na 2 noci pro 2 osoby uvítací přípitek (Prosecco nebo nealko), snídaně formou bohatého bufetu, večeře formou tříchodového menu nebo bufetu (bez nápojů), zážitková hodina u koní (výklad, čištění, procházka, focení)*, 45minutová procházka na koni po okolí zámeckého areálu (max. hmotnost jezdce je 85 kg)*, vstupenky pro 2 osoby na výstavu Dějiny obce Vinoře** a zámku Ctěnice pořádanou v zámeckém areálu, vstupenky pro 2 osoby na výstavu Řemesla v pořádku** pořádanou v zámeckém areálu, piknik v zámeckém parku (pouze v období květen–září), parkování u hotelu. Jako hosté máte Wi-Fi připojení na pokoji i ve veřejných prostorách hotelu zdarma. V ceně není zahrnuto: místní poplatek 50 Kč na osobu/den (platí se při příjezdu). Do hotelu s sebou také můžete vzít malé domácí zvíře za příplatek 530 Kč/den. * Termín zážitkové hodiny a procházky na koni si prosím rezervujte ještě před příjezdem do hotelu, a to na telefonu +420 775 882 022 nebo e-mailové adrese ctenice@pytloun-hotels.cz ** Otevírací doba muzea: Říjen–duben: Čt a Pá 10–16 h, So a Ne 8–18 h Květen–září: Út–Ne 10–18 h

Darujte originální zážitek Pobyt v sedle v zámeckém hotelu pro 2 Praha za přívětivou cenu 10840 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 2 noci
  • Specifikace: Pobyt v sedle
  • Město: Praha, Praha
  • Typ zážitku: Pobyty
  • Počet osob: 2 osoby

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Pobyt v sedle v zámeckém hotelu pro 2 Praha? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky | Pobyty