Používání domorodých zbraní Kurzy

Udělejte radost originálním zážitkem Používání domorodých zbraní Kurzy za jedinečnou cenu 1500 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1500 Kč
4.1 / 5 (18 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Používání domorodých zbraní Kurzy

Jaké zbraně používali domorodí lovci? A jak se s nimi zachází? To vše se účastníci dozví od Jindřicha Zobla, který má v tomto oboru dlouholetou praxi.
Jaké zbraně vyzkoušíte?

Metací prak: vyrobte si jednoduchý kožený prak a naučte se s ním na cíl metat hned několika způsoby. Prak si odvezete domů, takže si pak můžete v přírodě znovu potrénovat.

Lovecký kříž: Naučte se házet jednoduchou vrhací zbraň, která sloužila k lovu drobné zvěře.

Bolaso: Tři koule spojené koženými řemeny slouží ke spoutání živého zvířete na dálku, případně k usmrcení opeřené zvěře. Na živá zvířata nic házet nebudete, zato se naučíte techniku hodu, abyste se trefili na cíl.

Bullroarer: Nejen dnes je slovo silnou zbraní. Bullroarer je destička na provázku, kterou australští domorodci, indiáni a další etnika používali ke komunikaci na velké vzdálenosti. Takže je to bez nadsázky takový domorodý telefon.

Vrhačka oštěpů: Pod názvy atlatl a woomera se skrývá dřevěný nástavec, díky kterému lze oštěpy hodit mnohem dále. Naučte se dvě techniky hodu a trefte se do cíle na velkou vzdálenost i zblízka. Také se dozvíte o výrobě nástavců, výměně hrotů i jednotlivých typech oštěpů.

Darujte originální dárek Používání domorodých zbraní za přívětivou cenu 1500 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Zážitky Jihočeský kraj: Od adrenalinu po wellness | Adrop.cz
  • Specifikace: Zbraně domorodců pro jednoho
  • Typ zážitku: Kurzy, 1 osoba
  • Doba trvání: cca 3 hod.
  • Město: Třeboň

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Používání domorodých zbraní? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Dárky k 18. narozeninám, Dárky k 20. narozeninám, Dárky k 30. narozeninám, Dárky k 40. narozeninám, Dárky k 50. narozeninám, Dárky k 70. narozeninám, Dárky k 80. narozeninám, Dárky k narozeninám, Dárky pro babičku, Dárky pro bráchu, Dárky pro dědu, Dárky pro holky, Dárky pro kamaráda, Dárky pro kamarádku, Dárky pro kamarády, Dárky pro kluky, Dárky pro manžela, Dárky pro manželku, Dárky pro muže, Dárky pro přítele, Dárky pro přítelkyni, Dárky pro šéfovou, Dárky pro sestru, Dárky pro švagra, Dárky pro tátu, Dárky pro učitele, Dárky pro učitelku, Dárky pro ženy, Zážitky, Zážitky k 18. narozeninám, Zážitky k 20. narozeninám, Zážitky k 25. narozeninám, Zážitky k 30. narozeninám, Zážitky k 40. narozeninám, Zážitky k 45. narozeninám, Zážitky k 50. narozeninám, Zážitky k 60. narozeninám, Zážitky k 70. narozeninám, Zážitky k 80. narozeninám, Zážitky k narozeninám, Zážitky kurzy, Zážitky pro babičku, Zážitky pro bráchu, Zážitky pro dědu, Zážitky pro holky, Zážitky pro kamaráda, Zážitky pro kamarádku, Zážitky pro kamarády, Zážitky pro kluky, Zážitky pro maminku, Zážitky pro manžela, Zážitky pro manželku, Zážitky pro muže, Zážitky pro přítele, Zážitky pro přítelkyni, Zážitky pro šéfa, Zážitky pro šéfovou, Zážitky pro sestru, Zážitky pro švagra, Zážitky pro tátu, Zážitky pro tchýni, Zážitky pro učitele, Zážitky pro učitelku, Zážitky pro ženy