PŘEDPRODEJ: Jízda nejrychlejší Teslou S Plaid Zahraničí Bratislava

Potěšte své blízké originálním zážitkem PŘEDPRODEJ: Jízda nejrychlejší Teslou S Plaid Zahraničí Bratislava za příznivou cenu 4990 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
4990 Kč
4.4 / 5 (30 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku PŘEDPRODEJ: Jízda nejrychlejší Teslou S Plaid Zahraničí Bratislava

Svezte se 25 minut nejrychlejším sériově vyráběným autem na trhu. V útrobách téhle tiché krásky najdete tři elektromotory – jeden vpředu a dva na zadní nápravě. A společně mají sílu přes 1000 koní! Tesla S Plaid má dokonce nejnižší odpor vzduchu ze všech produkčních aut, konkrétně 0,208. V ceně jízdy je 1 řidič a 2 spolujezdci. Čím je Tesla S Plaid tak jedinečná? Mrkněte na parametry: Pohon: 4×4 Výkon: 750 kW, 1 020 koní, točivý moment: 1 140 Nm Maximální rychlost: 322 km/h Zrychlení z 0 na 100 km/h: 2,1 s Dojezd na jedno nabití: až 628 km Rychlonabíjení: po 15 minutách nabíjení zvládne ujet cca 300 km Předpokládaný začátek jízd je jaro / léto 2022. V případě, že by se dodání vozu Tesla S Plaid zpozdilo, zdarma vám prodloužíme platnost poukazů.

Darujte dárek PŘEDPRODEJ: Jízda nejrychlejší Teslou S Plaid Zahraničí za přívětivou cenu 4990 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 25 minut
  • Specifikace: Tesla S Plaid
  • Město: Bratislava, Zahraničí
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Počet osob: 1 osoba

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem PŘEDPRODEJ: Jízda nejrychlejší Teslou S Plaid Zahraničí? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín