Privátní wellness a hodinová masáž pro dva Relax

Pobavte netradičním dárkem Privátní wellness a hodinová masáž pro dva Relax za příznivou cenu 5167 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
5167 Kč
4.9 / 5 (23 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Privátní wellness a hodinová masáž pro dva Relax

Ideální dárek pro požitkáře. Dvě hodiny totální relaxace v luxusním thajském wellness TAWAN odplaví stres a uvolní zatuhlé tělo. Zážitek pro dvě osoby zahrnuje hodinu v privátním spa se saunou a 60minutovou masáž podle vlastního výběru.
V ceně je také zahrnuté občerstvení v podobě ovocného talíře a prosecca.
Na výběr jsou následující masáže:
Classic Thai – tradiční thajská masáž, která za pomoci protahování a vyvíjení jemného tlaku na akupresurní body odblokuje energetické dráhy v těle.
Aroma Oil – relaxační olejová masáž celého těla od konečků prstů až po kořínky vlasů.
Kombi – kombinace tradiční thajské masáže na spodní část těla a olejové masáže pro horní polovinu těla.
Back – odstranění bolestí zad (a s nimi spojených bolestí hlavy) pomocí tradičních technik thajské masáže a bylinných mastí.
Foot – hluboce relaxační masáž reflexních bodů chodidel. Harmonizuje energetické dráhy v těle, kterými jsou chodidla propojená s tělesnými orgány.
Foot and Hand – harmonizace energetických drah v těle pomocí masáže reflexních bodů na nohou a rukou, která je doplněná o terapii pomocí nahřátých bylinných sáčků.
Facial Treatment – omlazující kúra spočívající ve vyčištění pleti a uvolňující masáži obličeje, šíje, hlavy a horních končetin.
Hot Chocolate – spojení masáže a čokolády regeneruje tělo a zjemňuje pokožku. Součástí je i akupresurní omlazující masáž obličeje a pokožky hlavy.
Pregnancy – jemná masáž vhodná pro nastávající maminky, která podporuje zdravý vývoj dítěte.
Healthy Mum – regenerační masáž, která novopečeným maminkám pomůže získat zpět energii, snižuje hladinu stresu a prospívá tvorbě mléka.
Honey – uvolňující medová masáž pro revitalizaci těla a prokrvení pokožky.
Golf – unikátní masáž s nahřátými golfovými míčky, která se zaměřuje na problematické partie golfistů i na tělo jako celek.
V areálu je možné zaparkovat, ale počet míst je omezený, proto je potřeba si parkovací místo zarezervovat předem.

Darujte netradiční zážitek Privátní wellness a hodinová masáž pro dva za příznivou cenu 5167 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Co dělat v Praze? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
  • Specifikace: Balíček Asia wellness pro 2
  • Typ zážitku: Relax, 2 osoby
  • Doba trvání: cca 120 minut
  • Město: Praha

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Privátní wellness a hodinová masáž pro dva? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Dárky k 18. narozeninám, Dárky k 20. narozeninám, Dárky k 30. narozeninám, Dárky k 40. narozeninám, Dárky k 50. narozeninám, Dárky k 70. narozeninám, Dárky k 80. narozeninám, Dárky k narozeninám, Dárky pro babičku, Dárky pro bráchu, Dárky pro dědu, Dárky pro holky, Dárky pro kamaráda, Dárky pro kamarádku, Dárky pro kamarády, Dárky pro kluky, Dárky pro manžela, Dárky pro manželku, Dárky pro muže, Dárky pro přítele, Dárky pro přítelkyni, Dárky pro šéfovou, Dárky pro sestru, Dárky pro švagra, Dárky pro tátu, Dárky pro učitele, Dárky pro učitelku, Dárky pro ženy, Masáže a relaxace, Zážitky, Zážitky k 18. narozeninám, Zážitky k 20. narozeninám, Zážitky k 25. narozeninám, Zážitky k 30. narozeninám, Zážitky k 40. narozeninám, Zážitky k 45. narozeninám, Zážitky k 50. narozeninám, Zážitky k 60. narozeninám, Zážitky k 70. narozeninám, Zážitky k 80. narozeninám, Zážitky k narozeninám, Zážitky Praha, Zážitky pro babičku, Zážitky pro bráchu, Zážitky pro dědu, Zážitky pro holky, Zážitky pro kamaráda, Zážitky pro kamarádku, Zážitky pro kamarády, Zážitky pro kluky, Zážitky pro maminku, Zážitky pro manžela, Zážitky pro manželku, Zážitky pro muže, Zážitky pro přítele, Zážitky pro přítelkyni, Zážitky pro šéfa, Zážitky pro šéfovou, Zážitky pro sestru, Zážitky pro švagra, Zážitky pro tátu, Zážitky pro tchýni, Zážitky pro učitele, Zážitky pro učitelku, Zážitky pro ženy