Ubytování v treehousu s výhledem na Ještěd Liberec

Potěšte své blízké netradičním zážitkem Ubytování v treehousu s výhledem na Ještěd Liberec za zajímavou cenu 4199 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
4199 Kč
4.9 / 5 (8 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Ubytování v treehousu s výhledem na Ještěd Liberec

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Nádech, výdech. Spěch a ruch města je minulostí. Ubytování v treehousu Emanuel v koruně majestátního smrku v Křížanech nedaleko Liberce nabízí intenzivní relax za zvuku ševelícího listí a zpěvu ptáků. Ubytování lze zarezervovat pro období 1. 11. až 31. 3. vyjma vánočního období. Snídaně není v ceně, ale je možné ji po domluvě přiobjednat. Čerstvé pečivo, sýry a uzeniny, jogurt s cereáliemi nebo vajíčka s domácí slaninou na čerstvém vzduchu chutnají prostě neodolatelně. Treehouse je vybavený vším, co je pro pohodlný pobyt potřeba: kuchyňský kout s jednoplotýnkovým vařičem, malou lednicí, kompletní sadou nádobí, moka konvičkou, pitnou vodou a drobnostmi jako je káva, čaj, cukr, sůl, olej, koření, smetana plynový litinový krb lesní sprcha se studenou vodou (ručníky a osušky najdete v treehousu) soukromá sauna na dřevo ekologické WC v korunách stromů a soukromá kadibudka v lese ohniště s grilem a připraveným dřevem, pilkou i sekyrou Dále k zapůjčení: chodicí spacáky pro posezení na terase i za chladnějších nocí čelovka nebo ruční svítilna deskovky a knihy dalekohled k prozkoumávání okolí repelent svíčky, zapalovače a PePo

Darujte originální zážitek Ubytování v treehousu s výhledem na Ještěd za zajímavou cenu 4199 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 1 noc od 1. 11. do 31. 3. (mimo Vánoce a Silvestra)
  • Specifikace: Jednodenní pobyt v treehousu Emanuel
  • Město: Liberec, Liberecký kraj
  • Typ zážitku: Relax
  • Počet osob: 2 osoby

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Ubytování v treehousu s výhledem na Ještěd? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín