Ukryté pražské pivovary: prohlídka + degustace Praha

Udělejte radost zážitkem Ukryté pražské pivovary: prohlídka + degustace Praha za výhodnou cenu 1199 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1199 Kč
4.7 / 5 (10 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Ukryté pražské pivovary: prohlídka + degustace Praha

Spojte příjemné s užitečným. Tenhle zážitek je plný řemeslného piva a zajímavostí o našem národním nápoji. Účastníci během pivní tour odhalí méně známé pražské minipivovary, které rozhodně mají co nabídnout. Během 3 hodin je čekají 3 pivovary, 6 pivních stylů a 1,5 litru zlatého moku k ochutnání. To vše s výkladem zapáleného pivního průvodce, který se s nimi rád podělí o své nasbírané znalosti a zajímavosti. Tenhle gurmánský zážitek si tak lze užít jak s drahou polovičkou, tak i s přáteli nebo s kolegy. V ceně zážitku je: profesionální průvodce návštěva 3 minipivovarů ochutnávka piva (6 různých pivních stylů) Minimální počet účastníků prohlídky jsou 4 osoby.

Darujte dárek Ukryté pražské pivovary: prohlídka + degustace Praha za zajímavou cenu 1199 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 3 hodiny
  • Specifikace: Prohlídka pražských minipivovarů
  • Město: Praha, Praha
  • Typ zážitku: Gurmán
  • Počet osob: 1 osoba

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Ukryté pražské pivovary: prohlídka + degustace Praha? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín