Venkovní úniková hra: Rychnovský zázrak Netradiční

Potěšte své blízké jedinečným zážitkem Venkovní úniková hra: Rychnovský zázrak Netradiční za příznivou cenu 1099 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1099 Kč
4.4 / 5 (9 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Venkovní úniková hra: Rychnovský zázrak Netradiční

Venkovní úniková hra spojuje skutečný svět s virtuální realitou a poskytuje tak unikátní zážitek, který vás naprosto pohltí. Na hráče čekají šifry, hádanky a řešení zapeklitých úkolů, které prověří logické myšlení i týmového ducha.
Co je dobré vědět:

Lze hrát kdykoliv za denního světla.

Ke hře je potřeba nabitý mobilní telefon (případně se pojistěte powerbankou) s daty, zapnutou GPS a staženou herní aplikací.

Lze s sebou vzít psa, celá hra se hraje v přírodě.

Uprostřed a na konci je ohniště, buřty tak rozhodně přibalte s sebou.

Začátek: Dolní Rychnov na Moravě – autobusová zastávka

Souřadnice GPS: 49.848044, 16.648751

Celková vzdálenost: 6,5 km

Trvání zážitku: cca 3 h

Typ hry: na body

Počet osob: 1–8

Věk: 10+ (děti jen s doprovodem dospělého)

Obtížnost: střední

Darujte originální zážitek Venkovní úniková hra: Rychnovský zázrak za přívětivou cenu 1099 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Co dělat v Pardubickém kraji? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
  • Specifikace: Rychnovský zázrak
  • Typ zážitku: Netradiční, 1-6 osob
  • Doba trvání: Cca 3 hodiny (6,5 km)
  • Město: Rychnov na Moravě

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Venkovní úniková hra: Rychnovský zázrak? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Dárky k 18. narozeninám, Dárky k 20. narozeninám, Dárky k 30. narozeninám, Dárky k 40. narozeninám, Dárky k 50. narozeninám, Dárky k 70. narozeninám, Dárky k 80. narozeninám, Dárky k narozeninám, Dárky pro babičku, Dárky pro bráchu, Dárky pro dědu, Dárky pro holky, Dárky pro kamaráda, Dárky pro kamarádku, Dárky pro kamarády, Dárky pro kluky, Dárky pro manžela, Dárky pro manželku, Dárky pro muže, Dárky pro přítele, Dárky pro přítelkyni, Dárky pro šéfovou, Dárky pro sestru, Dárky pro švagra, Dárky pro tátu, Dárky pro učitele, Dárky pro učitelku, Dárky pro ženy, Únikové hry, Zážitky, Zážitky k 18. narozeninám, Zážitky k 20. narozeninám, Zážitky k 25. narozeninám, Zážitky k 30. narozeninám, Zážitky k 40. narozeninám, Zážitky k 45. narozeninám, Zážitky k 50. narozeninám, Zážitky k 60. narozeninám, Zážitky k 70. narozeninám, Zážitky k 80. narozeninám, Zážitky k narozeninám, Zážitky k promoci, Zážitky pro babičku, Zážitky pro bráchu, Zážitky pro dědu, Zážitky pro holky, Zážitky pro kamaráda, Zážitky pro kamarádku, Zážitky pro kamarády, Zážitky pro kluky, Zážitky pro maminku, Zážitky pro manžela, Zážitky pro manželku, Zážitky pro muže, Zážitky pro přítele, Zážitky pro přítelkyni, Zážitky pro šéfa, Zážitky pro šéfovou, Zážitky pro sestru, Zážitky pro švagra, Zážitky pro tátu, Zážitky pro tchýni, Zážitky pro učitele, Zážitky pro učitelku, Zážitky pro ženy