Vyhlídkový let vzducholodí Praha Karlštejn

Obšťastněte zážitkovým dárkem Vyhlídkový let vzducholodí Praha Karlštejn za zajímavou cenu 7999 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
7999 Kč
4.6 / 5 (17 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Vyhlídkový let vzducholodí Praha Karlštejn

Naprostá rarita mezi vyhlídkovými lety. Půlhodinová kochačka z ptačí perspektivy. Slavnostní křest a certifikát v ceně. 100% záruka bezpečného návratu. Než se vznesete do oblak, seznámí vás pilot s technikou této unikátní vzducholodi o délce 41 m a průměru 14 m. Pak už nic nebrání vzlétnutí a půlhodinové kochačce z otevřené kabiny, ze které uvidíte města i přírodu, stejně jako můžete nakouknout přes rameno pilotovi a sledovat jeho um. Jakmile přistanete, přivítá vás pilot mezi vzduchoplavci tradičním křtem a společně si na to připijete. Pro zajištění maximální bezpečnosti vzduchoplavby se létá těsně po východu slunce, nebo pár hodin před jeho západem. V tuto je nejklidnější termické proudění vzduchu a leteckému zážitku nic nebrání. A nutno podotknout, že v tuto dobu jsou výhledy nejkrásnější, protože nízké slunce vytváří neopakovatelnou hru světla a stínů. Foťák rozhodně nenechte doma! Cena vyhlídkového letu vzducholodí zahrnuje: letenku pro 1 osobu, let v délce 25–30 min (záleží na povětrnostních podmínkách), pojištění pasažéra po celý průběh letu, křest vzduchoplavce s přípitkem, certifikát o absolvování letu a malý dárek, drobné občerstvení po přistání.

Darujte dárek Vyhlídkový let vzducholodí Praha za příznivou cenu 7999 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 30 minut
  • Specifikace: Let vzducholodí – od 18.6. za 9299,-
  • Město: Karlštejn, Praha
  • Typ zážitku: Vzduch
  • Počet osob: 1 osoba

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Vyhlídkový let vzducholodí Praha? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Nezařazené