Zábavný kurz bezpečné jízdy Brno

Pobavte dárkem Zábavný kurz bezpečné jízdy Brno za perfektní cenu 5070 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
5070 Kč
4.8 / 5 (6 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Zábavný kurz bezpečné jízdy Brno

Škola bezpečné jízdy nebo taky škola smyku. Tahle škola nudou rozhodně nezavání! Půldenní kurz na brněnském Polygonu slibuje spoustu smyků a zábavy za volantem. Účastníci se vše nejdřív dozví teoreticky, pak už bude konečně příležitost vyzkoušet 360°C otočku i na vlastní kůži. Gangsterskou otočku si vyzkouší na kluzném povrchu v nižší rychlosti i na mokrém asfaltu v rychlejším tempu. A co by to bylo za kurz, kdyby si nevyzkoušeli i průjezd zatáčky za pomocí staré dobré ruční brzdy. No bude to jízda! Na kurz je vhodný osobní automobil s mechanickou ruční brzdou. Hodí se i pro SUV, výjimkou jsou jen vysoké offroad vozy s vyšším těžištěm a velkým zdvihem náprav. Méně vhodná je kombinace elektronické ruční brzdy s předním pohonem. V takovém případě je potřeba zajistit vyšší tlak v zadních pneumatikách.

Darujte dárek Zábavný kurz bezpečné jízdy za zajímavou cenu 5070 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 3 hodiny (1h teorie, 2h praxe)
  • Specifikace: Gangster kurz
  • Město: Brno, Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Počet osob: 1 osoba

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Zábavný kurz bezpečné jízdy? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Adrenalinové zážitky, Automobilové zážitky, Dárky k 18. narozeninám, Dárky k 20. narozeninám, Dárky k 30. narozeninám, Dárky k 40. narozeninám, Dárky k 50. narozeninám, Dárky k 70. narozeninám, Dárky k 80. narozeninám, Dárky k narozeninám, Dárky pro babičku, Dárky pro bráchu, Dárky pro dědu, Dárky pro holky, Dárky pro kamaráda, Dárky pro kamarádku, Dárky pro kamarády, Dárky pro kluky, Dárky pro manžela, Dárky pro manželku, Dárky pro muže, Dárky pro přítele, Dárky pro přítelkyni, Dárky pro šéfovou, Dárky pro sestru, Dárky pro švagra, Dárky pro tátu, Dárky pro učitele, Dárky pro učitelku, Dárky pro ženy, Škola smyku, Zážitky, Zážitky Brno, Zážitky k 18. narozeninám, Zážitky k 20. narozeninám, Zážitky k 25. narozeninám, Zážitky k 30. narozeninám, Zážitky k 40. narozeninám, Zážitky k 45. narozeninám, Zážitky k 50. narozeninám, Zážitky k 60. narozeninám, Zážitky k 70. narozeninám, Zážitky k 80. narozeninám, Zážitky k narozeninám, Zážitky pro bráchu, Zážitky pro dědu, Zážitky pro holky, Zážitky pro kamaráda, Zážitky pro kamarádku, Zážitky pro kamarády, Zážitky pro kluky, Zážitky pro maminku, Zážitky pro manžela, Zážitky pro manželku, Zážitky pro muže, Zážitky pro přítele, Zážitky pro přítelkyni, Zážitky pro šéfa, Zážitky pro šéfovou, Zážitky pro sestru, Zážitky pro švagra, Zážitky pro tátu, Zážitky pro tchýni, Zážitky pro učitele, Zážitky pro učitelku