Zážitková rally jízda v Mitsubishi Lancer EVO IX Brno

Obdarujte zážitkem Zážitková rally jízda v Mitsubishi Lancer EVO IX Brno za perfektní cenu 1890 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1890 Kč
4.3 / 5 (26 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Zážitková rally jízda v Mitsubishi Lancer EVO IX Brno

Užijte si 15 minut za volantem nebo na sedadle spolujezdce legendárního rally automobilu Mitsubishi Lancer EVO IX. Na okreskách si ověříte jeho přesnost, na dalnici pak neuvěřitelnou dravost. Ve voze s vámi pojede zkušený rally instruktor, který se postará o to, abyste si zážitkovou jízdu maximálně užili. A od téhle káry můžete čekat? Pod kapotou čeká na zkrocení 390 koní a z 0 na 100 km/h to umí rozpálit za 4,1 sekundy. Devátá generace špičkového sportovního vozu Mitsubishi Lancer EVO vás také dostane pohonem 4×4, motorem 2.0 Turbo a maximální rychlostí 265 km/h. Cena rally jízdy v Mitsubishi Lancer EVO IX zahrnuje: Řízení nebo spolujízda 15 minut (nebo 15 km) Stooktanový benzín Služby instruktora se zkušenostmi z rally závodů Pojištění se spoluúčastí 10 000 Kč 5 min na focení a prohlídku vozu K zážitku je možné na místě dokoupit videozáznam z jízdy (299 Kč), zbavení spoluúčasti na pojištění (399 Kč) i další spolujezdce (199 Kč za osobu).

Darujte dárek Zážitková rally jízda v Mitsubishi Lancer EVO IX za příznivou cenu 1890 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 15 minut jízdy
  • Specifikace: Rychlovka s Evem
  • Město: Brno, Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Sport
  • Počet osob: 1 osoba

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Zážitková rally jízda v Mitsubishi Lancer EVO IX? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín