Zážitkový rodinný pobyt v hotelu Babylon Liberec

Potěšte originálním zážitkem Zážitkový rodinný pobyt v hotelu Babylon Liberec za jedinečnou cenu 5490 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
5490 Kč
4.4 / 5 (14 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Zážitkový rodinný pobyt v hotelu Babylon Liberec

Rodinný pobyt v hotelu Babylon na 2 noci začíná vaším příjezdem, kdy si na pokoji odložíte zavazadla a můžete vyrazit za zábavou. V ceně pobytu je totiž neomezený vstup na spoustu atrakcí a hromada dalších parádiček. Cena rodinného ubytování v hotelu Babylon zahrnuje: ubytování na 2 noci pro 1 dospělého a 1 dítě do 12,99 let, neomezený vstup do Aquaparku, Funparku, Lunaparku, iQparku, iQLANDIE, Zrcadlového labyrintu a Zoo Liberec (vstupy můžete využít hned po příjezdu a po check-outu až do zavírací doby jednotlivých středisek), bohatou snídani formou teplého a studeného bufetu, 30minutový hřejivý rašelinový zábal, 20minutovou masáž (buď antistresová masáž hlavy, nebo reflexologie plosky nohy), parkování v krytém parkovišti.

Darujte netradiční zážitek Zážitkový rodinný pobyt v hotelu Babylon Liberec za přívětivou cenu 5490 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 2 noci
  • Specifikace: Rodinná zábava
  • Počet osob: 1 + 1 dítě

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Zážitkový rodinný pobyt v hotelu Babylon Liberec? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Zážitky