Zeštíhlující masáž + celotělový peeling a zábal Relax

Udělejte radost jedinečným zážitkem Zeštíhlující masáž + celotělový peeling a zábal Relax za jedinečnou cenu 2490 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
2490 Kč
4.9 / 5 (23 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Zeštíhlující masáž + celotělový peeling a zábal Relax

Než se položíte na masérské lehátko a užijete si 90minutovou proceduru, vyberete si na recepci vůni olejíčku, která je vám nejpříjemnější. Pak vás čeká celotělový peeling a zábal, který příznivě působí na zpevnění a zeštíhlení problematických partií. 
Užijete si také relaxační masáž obličeje, která pomáhá s vyhlazením pleti a odstraněním vrásek. Pak začne samotná hubnoucí masáž, při které masérka pomocí speciálních hmatů pomáhá vyrovnávat celulitidu a nastartovat odbourávání podkožního tuku. Nečekejte žádné relaxační mazlení, ale poctivé zeštíhlující ošetření.
Během masáže můžete být nazí, případně využít jednorázové spodní prádlo, abyste zamezili znečištění vlastního prádla olejem. Intimní partie budete mít vždy přikryté ručníkem.
Doporučujeme přijít alespoň s 10minutovým předstihem, abyste měli čas si odložit a případně využít sprchu. Před procedurou minimálně hodinu nejezte, aby vám bylo příjemně.

Darujte zajímavý dárek Zeštíhlující masáž + celotělový peeling a zábal za příznivou cenu 2490 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Co dělat v Praze? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
  • Specifikace: Celotělový peeling 90 min
  • Typ zážitku: Relax, 1 osoba
  • Doba trvání: 90 minut
  • Město: Praha 4

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Zeštíhlující masáž + celotělový peeling a zábal? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Nezařazené