Domácí degustace moravských vín + bedna 6 lahví Gurmán

Potěšte zážitkem Domácí degustace moravských vín + bedna 6 lahví Gurmán za výhodnou cenu 1980 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1980 Kč
4.1 / 5 (26 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Domácí degustace moravských vín + bedna 6 lahví Gurmán

Hezky v pohodlí domova si počkáte, než vám v domluvený termín dorazí bedna s vínem. Čeká vás celkem 6 lahví (0,75l) – 3 bílá vína, 1 růžové, 1 červené a jedno speciální sladké víno.
Poté už si jen pustíte natočené video přímo s vinařem Polehňou a degustace může začít.
 
Výhody domácí degustace:
– degustujete si můžete udělat kdykoliv se vám to bude hodit,
– můžete se slavnostně obléct a udělat si z degustace mimořádnou událost se vším všudy, ale klidně také zůstat v pyžamu,
– ochutnáte vynikající nová vína.
 
Obsah degustační sady vín:
(Složení vín v balíčku se může měnit.)

Veltlínksé zelené suché 

Kokrháč suché

Rulandské šedé polosladké 

Bobulák sladké

Rosé Zweigeltrebe polosladké 

Červené Zweigeltrebe suché

Darujte zážitek Domácí degustace moravských vín + bedna 6 lahví za přívětivou cenu 1980 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita:
  • Specifikace: Degustace vína s předtočeným videem
  • Typ zážitku: Gurmán, 1 karton
  • Doba trvání: cca 1 hodina
  • Město:

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Domácí degustace moravských vín + bedna 6 lahví? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Dárky k 18. narozeninám, Dárky k 20. narozeninám, Dárky k 30. narozeninám, Dárky k 40. narozeninám, Dárky k 50. narozeninám, Dárky k 70. narozeninám, Dárky k 80. narozeninám, Dárky k narozeninám, Dárky pro babičku, Dárky pro bráchu, Dárky pro dědu, Dárky pro holky, Dárky pro kamaráda, Dárky pro kamarádku, Dárky pro kamarády, Dárky pro kluky, Dárky pro manžela, Dárky pro manželku, Dárky pro muže, Dárky pro přítele, Dárky pro přítelkyni, Dárky pro šéfovou, Dárky pro sestru, Dárky pro švagra, Dárky pro tátu, Dárky pro učitele, Dárky pro učitelku, Dárky pro ženy, Zážitky, Zážitky k 18. narozeninám, Zážitky k 20. narozeninám, Zážitky k 25. narozeninám, Zážitky k 30. narozeninám, Zážitky k 40. narozeninám, Zážitky k 45. narozeninám, Zážitky k 50. narozeninám, Zážitky k 60. narozeninám, Zážitky k 70. narozeninám, Zážitky k 80. narozeninám, Zážitky k narozeninám, Zážitky na doma, Zážitky pro babičku, Zážitky pro bráchu, Zážitky pro dědu, Zážitky pro holky, Zážitky pro kamaráda, Zážitky pro kamarádku, Zážitky pro kamarády, Zážitky pro kluky, Zážitky pro maminku, Zážitky pro manžela, Zážitky pro manželku, Zážitky pro muže, Zážitky pro přítele, Zážitky pro přítelkyni, Zážitky pro šéfa, Zážitky pro šéfovou, Zážitky pro sestru, Zážitky pro švagra, Zážitky pro tátu, Zážitky pro tchýni, Zážitky pro učitele, Zážitky pro učitelku, Zážitky pro ženy