Domácí degustace piva s pivovarem Zlatá Kráva: Průřez pivními styly pro pivní nadšence + bedna 10 druhů piva

Podarujte originálním zážitkem Domácí degustace piva s pivovarem Zlatá Kráva: Průřez pivními styly pro pivní nadšence + bedna 10 druhů piva za nízkou cenu 1799 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1799 Kč
4.9 / 5 (16 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 24 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 60 dnů zdarma

Platnost poukazu

24 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Domácí degustace piva s pivovarem Zlatá Kráva: Průřez pivními styly pro pivní nadšence + bedna 10 druhů piva

Připravili jsme pro vás exkluzivní degustaci piva, ve které na vás čeká celkem deset piv – čtyři klasiky, čtyři speciály a dva exkluzivní kousky z limitované edice, kterou jinde neochutnáte.
Zjistíte, že pivo nemusí být jen hořké. Nechte se unést čokoládovými nebo citrusovými tóny. Vychutnejte si stout, který ležel několik měsíců v dubových sudech po červeném víně. Čeká na vás také pořádná IPA, APA a pšenice, takže rozhodně žádná pivní nuda. 

Darujte dárek Domácí degustace piva s pivovarem Zlatá Kráva: Průřez pivními styly pro pivní nadšence + bedna 10 druhů piva za příznivou cenu 1799 Kč od prověřeného dodavatele Zážitky.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Varianty zážitku

  • : 1799 Kč
Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Domácí degustace piva s pivovarem Zlatá Kráva: Průřez pivními styly pro pivní nadšence + bedna 10 druhů piva? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín