Exkluzivní pobyt v Tančícím domě s tříchodovou večeří od Ondřeje Slaniny

Potěšte originálním zážitkem Exkluzivní pobyt v Tančícím domě s tříchodovou večeří od Ondřeje Slaniny za jedinečnou cenu 11900 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
11900 Kč
4.2 / 5 (11 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 24 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 60 dnů zdarma

Platnost poukazu

24 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Exkluzivní pobyt v Tančícím domě s tříchodovou večeří od Ondřeje Slaniny

Hledáte unikátní zážitek k výročí nebo chcete udělat opravdu radost jedinečně strávenou nocí v centru Prahy?  Na tuhle noc v Tančícím domě rozhodně nezapomenete. Dopřejte si luxusní ubytování v pokoji typu Deluxe s nádherným výhledem na Prahu. Kromě nezapomenutelného výhledu zároveň potěšíte i své chuťové pohárky, protože balíček je totiž obohacený i o skvělý gastronomický zážitek. V restauraci Ginger & Fred je pro Vás připravená exkluzivní tříchodová večeře s dechberoucím výhledem na noční nasvícenou Prahu. Zastavte se na chvíli a nechte se hýčkat.

Darujte originální zážitek Exkluzivní pobyt v Tančícím domě s tříchodovou večeří od Ondřeje Slaniny za přívětivou cenu 11900 Kč od prověřeného dodavatele Zážitky.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Varianty zážitku

  • : 11900 Kč
Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Exkluzivní pobyt v Tančícím domě s tříchodovou večeří od Ondřeje Slaniny? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín