Flyboarding

1.699 Kč

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Určeno pro 1 osobu
Platnost zážitku 12 měsíců
Možnost výměny

Prodloužení platnosti zdarma
Okamžitě v e-mailu

Popis zážitku

Nejsou vám cizí vodní sporty? Máte rádi adrenalin, vzrušení a zábavu? Toužíte zažít něco opravdu výjimečného? Pokud je vaše odpověď na předchozí tři otázky „ano“, pak je pro vás tento zážitek tím pravým!

Flyboarding je jedinečným adrenalinovým vodním sportem, při kterém budete na prkně létat nad vodní hladinou. Zažijete tak neskutečný pocit naprosté volnosti a svobody, proud tryskající vody vás totiž požene stále vpřed, kdy dosáhnete úctyhodné rychlosti 25 kilometrů v hodině. Flyboard, to je zážitek, na který nikdy nezapomenete. A je tu i jedno nebezpečí – budete si jej chtít totiž znovu zopakovat!


Kde je možné let na tryskovém flyboardu absolvovat?

 • Praha – Vrané nad Vltavou
 • Hartvíkovice
 • Hradec Králové

Počet osob
Tento zážitek je možné věnovat jak jednotlivcům, tak i dvojícím a párům.

Platnost poukazu
12 měsíců


Průběh zážitku

 1. Teoretické zaškolení
 2. Nejprve vás instruktor seznámí s tím, jakým způsobem vodní prkno ovládat a jak na něm udržet rovnováhu. Jednoduše se tedy dozvíte, co všechno musíte dělat, aby všechno klapalo tak, jak má. Součástí je i základní školení bezpečnosti.

 3. Příprava před akcí
 4. Po zaškolení dostanete neopren, dále plovací vestu a helmu. Kdo chce, může přidat ještě plavecké brýle. A nesmíme zmínit ani to hlavní, instruktor vám svěří také samotné prkno neboli flyboard air.

 5. A jde se na věc!
 6. Jakmile si ve vodě vsunete nohy do vázání (ideálně na boso), stačí už jenom vyčkat na to, až vás proud tryskající vody začne vynášet vzhůru. Na vás je snažit se udržet rovnováhu. Pokud se na to necítíte, můžete na prkně létat i jednoduše vsedě. A to je všechno! Pak už si jen užívejte, jak letíte s větrem o závod.

Co byste ještě měli o flyboardu air vědět?

 • Doba trvání: 20 až 25 minut (z toho 10 minut zaškolení a 10 až 15 minut létání na prkně)
 • Co si vzít s sebou: S sebou stačí pouze plavky a nějaký ručník. Ale pokud máte vlastní neopren, neváhejte jej přibalit také.
 • Kdy poukaz zakoupit: Nejlépe s 14 denním předstihem.
 • Pořízení záznamu: Pozvěte své přátele, ať vás vidí létat nad vodní hladinou nebo přímo ve vodě. A mohou vás u toho klidně fotit, případně i natočit na kameru.
 • Požadavky aneb bez toho to nepůjde: Zážitek je určen pouze pro osoby od 12 let (kdy u dětí do 15 let je nutný rodičovský doprovod). Flyboarding je dále vhodný pouze pro osoby do 110 kg váhy a s velikostí nohy v rozmezí 37 až 46. Podmínkou je, že dotyčná osoba umí plavat.
 • Zdravotní a další omezení: Zážitek nemohou absolvovat osoby se závažným onemocněním, středně až těžce tělesně postižené, osoby postižené zrakově a sluchově. Flyboarding není vhodný pro těhotné ženy. Zájemci nesmí být pod vlivem alkoholu a návykových látek.

Chcete vidět, jak se na flyboardu létá? Podívejte se na video, kde létají jak žáci, tak i mistři 🙂

Máte zkušenost s tímto vodním sportem, tedy letem na flyboardingu? Podělte se s námi v komentáři o krátkou recenzi.

Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín