Jízda v Ariel Atom na Masarykově okruhu Brno

Potěšte netradičním zážitkem Jízda v Ariel Atom na Masarykově okruhu Brno za nízkou cenu 3990 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
3990 Kč
4.5 / 5 (11 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Jízda v Ariel Atom na Masarykově okruhu Brno

Spolujízda ve vozu Ariel Atom probíhá na vyhlášeném Masarykově okruhu v Brně, kde se pravidelně konají automobilové i motocyklové šampionáty. Masarykův okruh nabízí 5,4 km dlouhou trasu s 6 levotočivými a 8 pravotočivými zatáčkami, kde otestujete dokonalou přilnavost vozu, a také spoustu rovinek, které nabízí dostatek příležitostí k vyzkoušení zrychlení. Celková délka jízdy je 5–6 km. Technické parametry vozu Ariel Atom: Objem motoru: 1998 cm3 Maximální výkon: 228 kW (310 koní) Maximální rychlost: 250 km/h Zrychlení: 0 na 100 km/h: 2,7 s Hmotnost: jen 520 kg Max. kroutící moment: 210 Nm Měli byste vědět Věk pro absolvování zážitku je minimálně 18 let. Potřeba je akorát dobrá fyzická a psychická kondice a nadšení do rychlé jízdy. Zážitek se koná jen za příznivého počasí. V případě nepřízně počasí se zážitek posouvá na jiný termín. V ceně zážitku je doprovod instruktora, zapůjčení vybavení (přilba, kukla, rukavice) a pronájem okruhu. Na místě je možné dokoupit záznam z jízdy.

Darujte zážitek Jízda v Ariel Atom na Masarykově okruhu za přívětivou cenu 3990 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 5-6 km
  • Specifikace: Spolujízda
  • Město: Brno, Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Počet osob: 1 osoba

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Jízda v Ariel Atom na Masarykově okruhu? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín