Jízda ve formuli F4 na Masarykově okruhu Brno

Potěšte své blízké originálním zážitkem Jízda ve formuli F4 na Masarykově okruhu Brno za příjmemnou cenu 8729 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
8729 Kč
5 / 5 (6 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Jízda ve formuli F4 na Masarykově okruhu Brno

Jízda ve formuli F4 probíhá na vyhlášeném Masarykově okruhu v Brně, kde se pravidelně konají automobilové i motocyklové šampionáty. Masarykův okruh nabízí 5,4 km dlouhou trasu s 6 levotočivými a 8 pravotočivými zatáčkami, kde otestujete dokonalou přilnavost vozu, a také spoustu rovinek, které nabízí dostatek příležitostí k vyzkoušení zrychlení. Celková délka jízdy je 10–12 km. Nejprve vás čeká školení bezpečnosti, pak si zapůjčíte potřebné vybavení a jde se na věc. Na okruhu s vámi bude po celou dobu doprovodné vozidlo s instruktorem, který vám ukáže, jak z vozítka dostat maximum. Měli byste vědět Věk pro absolvování zážitku je minimálně 18 let. Potřeba je dobrá fyzická a psychická kondice, nadšení do rychlé jízdy a řidičský průkaz sk. B. Abyste se do monopostu vešli, musíte se s výškou vejít do 190 cm a s váhou do 110 kg. Neplatí se žádná kauce, před jízdou pouze podepíšete prohlášení o vlastní odpovědnosti. Zážitek se koná jen za příznivého počasí. V případě nepřízně počasí se zážitek posouvá na jiný termín. V ceně zážitku je doprovod instruktora, zapůjčení vybavení (přilba, kukla, rukavice a jezdecké boty) a pronájem okruhu.

Darujte jedinečný dárek Jízda ve formuli F4 na Masarykově okruhu za zajímavou cenu 8729 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 10-12 km
  • Specifikace: Řízení Formule F4
  • Město: Brno, Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Počet osob: 1 osoba

 

Simulátor volného pádu - dárek

Máte zkušenost se zážitkem Jízda ve formuli F4 na Masarykově okruhu? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín