Kurz skialpy pro začátečníky a pokročilé: Rakousko Sport

Obdarujte zážitkem Kurz skialpy pro začátečníky a pokročilé: Rakousko Sport za zajímavou cenu 6129 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
6129 Kč
4.2 / 5 (5 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Kurz skialpy pro začátečníky a pokročilé: Rakousko Sport

Víkendový kurz skialpinismu pro začátečníky i pokročilé probíhá v malebném městečku Taxenbach v okrese Zell am See v Rakousku. Tam vás čeká podrobná teorie, kde proberete bezpečnostní hlediska tohoto zimního sportu i ovládání výstroje, stejně jako vyrazíte túry v okouzlující horské krajině. Skialpová túra bude přesně na míru vašim zkušenostem i kondici, aby si každý přišel na své.
Kurzy probíhají od prosince do března až dubna, vždy záleží na konkrétních sněhových podmínkách. Začátek je vždy v pátek, kdy vás čeká teorie (18:00 až 21:00), pokračuje sobotou (9:00 až 17:00), kdy k teorii přibyde i praxe a končí se skiaplovou túrou v neděli (do 14:00)
Cena víkendového skialpového kurzu zahrnuje:

teoretickou výuku (pátek): vysvětlení lavinové problematiky, bezpečný pohyb v terénu, plánování tras, první pomoc, základy lavinové výbavy (batoh s airbagem, pípák, sonda, lopata);
seznámení se skialpovou výbavou a jejím ovládáním (sobota): ovládání lyžáků, speciálního vázání, technika ovládání stoupacích pásů a teleskopických holí;
skialpové túry v sobotu i v neděli;
zapůjčení skialpového vybavení, pokud nemáte vlastní.

Součástí ceny kurzu není doprava na místo a zpět ani ubytování. Pokud byste chtěli zajistit výhodnější ubytování u partnerských penzionů (včetně polopenze), sdělte to prosím při rezervaci zážitku.
Nezapomeňte se dobře obléknout. Nepromokavá bunda a kalhoty, kulich, teplé rukavice (ideálně jedny tenké pro pohyb nahoru a jedny teplé pro sjezd) a lyžařské a sluneční brýle by rozhodně neměly zůstat doma.

Darujte dárek Kurz skialpy pro začátečníky a pokročilé: Rakousko za zajímavou cenu 6129 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Ty nejlepší zážitkové dárky v zahraničí
  • Specifikace: Skialpinistický kurz v Rakousku
  • Typ zážitku: Sport, 1 osoba
  • Doba trvání: 2 dny
  • Město: okres Zell am See

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Kurz skialpy pro začátečníky a pokročilé: Rakousko? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín