Skialpový kurz pro začátečníky: Krkonoše Krkonoše

Obdarujte netradičním dárkem Skialpový kurz pro začátečníky: Krkonoše Krkonoše za zajímavou cenu 2690 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
2690 Kč
4.5 / 5 (23 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Skialpový kurz pro začátečníky: Krkonoše Krkonoše

Kurz skialpinismu probíhá v Krkonoších nedaleko Rokytnice nad Jizerou (kde je po domluvě možné zajistit i ubytování), vždy od pátku do neděle (rezervace předem nutná). Než se vydáte na skialpech poprvé do divoké přírody, čeká vás ještě trochu té teorie, kde se dozvíte vše o bezpečnosti, a také si ještě natrénujete výšlapy a sjezdy na sjezdovce. Jakmile se budete cítit jistí v kramflecích, je čas vyrazit na hřebeny a vychutnat si volný pohyb po zasněžené krajině. Kurz je vhodný i pro začátečníky, kteří se skialpami nemají žádné zkušenosti. Jediné, co je pro kurz potřeba, je aspoň přiměřená fyzička, u výšlapů se přeci jen trochu nadřete. Ale o to lepší jsou pak sjezdy, to se ví! Cena skialpového kurzu v Krkonoších zahrnuje: Teoretickou výuku 2 dny ježdění na skialpech po Krkonoších Zapůjčení skialpového setu (lyže, lyžařské boty, hůlky) Zkušeného instruktora Nezapomeňte se dobře obléknout. Nepromokavá bunda a kalhoty, kulich, teplé rukavice (ideálně jedny tenké pro pohyb nahoru a jedny teplé pro sjezd) a lyžařské a sluneční brýle by rozhodně neměly zůstat doma.

Darujte dárek Skialpový kurz pro začátečníky: Krkonoše za příznivou cenu 2690 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: 2 dny
  • Specifikace: Skialpinistický kurz v Krkonoších
  • Město: Krkonoše, Liberecký kraj
  • Typ zážitku: Sport
  • Počet osob: 1 osoba

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Skialpový kurz pro začátečníky: Krkonoše? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín