Pivní wellness na Zámku Wichterle Slavičín

Potěšte zážitkovým dárkem Pivní wellness na Zámku Wichterle Slavičín za příjmemnou cenu 1800 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1800 Kč
4.2 / 5 (26 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Pivní wellness na Zámku Wichterle Slavičín

Zámecká cesta začíná v zámecké kavárně, kde si vychutnáte uvítací nápoj a zákusek. Dále se prohřejete v parní aroma sauně a pak se už ponoříte do modřínové kádě napuštěné teplou vodou s příměsí pivovarských kvasnic a směsi bylinek. Voda v pivní kádi obsahuje silice chmele a pivovarské kvasnice. Ty jsou našlapané B vitamíny a aktivními enzymy, které se postarají o povzbuzení látkové výměny, uvolnění pórů a regeneraci pokožky, stejně jako o odplavení stresu a uvolnění ztuhlých svalů. Během relaxačního zážitku pak můžete navíc neomezeně popíjet zdejší zámecký ležák Hugon. Po koupeli vás ještě čeká relaxační masáž a pivní menu v restauraci. To bude póóóóhoda! Cena pivní lázně v Zámku Wichterle zahrnuje: uvítací nápoj (káva/čaj) a zákusek, prohřátí v aromaterapeutické parní sauně s peelingovou rukavicí, koupel v pivní kádi, relaxaci na lůžku po koupeli, možnost masáže bylinným polštářkem, relaxační masáž, neomezenou konzumaci zámeckého ležáku Hugon, zapůjčení prostěradla, osušky a pantoflí, výběr 1 ze 3 pivních menu v restauraci. Doporučujeme dorazit na recepci hodinu před zahájením procedury.

Darujte dárek Pivní wellness na Zámku Wichterle za přívětivou cenu 1800 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: Cca 4 hodiny
  • Specifikace: Zámecká cesta
  • Město: Slavičín, Zlínský kraj
  • Typ zážitku: Gurmán
  • Počet osob: 2 osoby

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Pivní wellness na Zámku Wichterle? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín