Privátní pivní wellness na zámku Wichterle s večeří pro dva

Obdařte jedinečným dárkem Privátní pivní wellness na zámku Wichterle s večeří pro dva za nízkou cenu 4990 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
4990 Kč
4 / 5 (6 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 24 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 60 dnů zdarma

Platnost poukazu

24 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Privátní pivní wellness na zámku Wichterle s večeří pro dva

Kombinace zámku a piva? Proč ne. Při pivní koupeli kombinace přírodních látek povzbuzuje látkovou výměnu, vyplavuje škodlivé látky z těla a uvolňuje napětí. Chmelové silice, vitamin B a enzymy z pivovarských kvasnic otevírají póry, regenerují pokožku a revitalizují ji. Pivní koupel také uvolňuje svalové napětí, snižuje stres, zlepšuje krevní oběh, podporuje metabolismus, odstraňuje škodliviny a má zklidňující a regenerační účinky na vlasy. A když k tomu všemu přidáte zámecké prostředí, čas strávený se svou drahou polovičkou a to vše zakončeno báječnou večeří v kulisách novodobého zámku – no to je prostě sen.

Darujte originální zážitek Privátní pivní wellness na zámku Wichterle s večeří pro dva za přívětivou cenu 4990 Kč od prověřeného dodavatele Zážitky.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Varianty zážitku

  • : 4990 Kč
Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Privátní pivní wellness na zámku Wichterle s večeří pro dva? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín