Po Lednici na koloběžce a v kánoi + ochutnávka vín Lednice

Udělejte radost jedinečným zážitkem Po Lednici na koloběžce a v kánoi + ochutnávka vín Lednice za zajímavou cenu 1056 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1056 Kč
4.6 / 5 (27 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Po Lednici na koloběžce a v kánoi + ochutnávka vín Lednice

Užijte si příjemně aktivní výlet s celou rodinou! Účastníky čeká projížďka na koloběžce, plavba v kánoi a ochutnávka prvotřídních místních vín. Zážitek začíná na parkovišti v Lednici. Tam účastníkům zapůjčíme koloběžky, aby se mohli vydat proti proudu Zámecké Dyje do nedaleké obce Nejdek (trasa 3,4 km, cca 30–60 minut jízdy). Tam už budou na břehu čekat připravené kánoe. Stačí do jedné skočit a vydat se po proudu zpět do Lednice (trasa 3,6 km, cca 1,5 h plavby). Cestou bude k vidění práce bobrů, kteří tu mnohdy shodili i celé stromy. Ale spatřit živého bobra není jen tak, jsou totiž velmi plaší. Zážitky z celého dne se následně proberou u sklenky vína v místním vyhlášeném vinařství Annovino, kde už čeká ochutnávka toho nejlepšího, co se na místních vinicích urodilo. Při zakoupení 2 vzorků vína dostanete třetí vzorek zdarma. Zázemí během cesty naleznete v Návštěvnickém centru vinařství, které je vybaveno unikátním nábytkem vyrobeným ze dřeva starých sudů. Novinkou jsou ze sudů vyrobení dřevění houpací koně ke zhoupnutí pro malé i velké. Příjemnou atmosféru podtrhne posezení pod pergolou nebo piknik v Zahradě Amonit, jejíž součástí je hřiště pro děti.

Darujte dárek Po Lednici na koloběžce a v kánoi + ochutnávka vín za přívětivou cenu 1056 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: cca 3,5 hod
  • Specifikace: Aktivity na Dyji a ochutnávka vín Annovino
  • Město: Lednice, Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Adrenalin
  • Počet osob: 2 dospělé osoby + 1 dítě

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Po Lednici na koloběžce a v kánoi + ochutnávka vín? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Nezařazené