Po Lednici na koloběžce a v kánoi + ochutnávka vín Adrenalin

Udělejte radost jedinečným zážitkem Po Lednici na koloběžce a v kánoi + ochutnávka vín Adrenalin za jedinečnou cenu 1056 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1056 Kč
4.6 / 5 (27 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Po Lednici na koloběžce a v kánoi + ochutnávka vín Adrenalin

Zažijte aktivní rande v Lednici! Účastníky čeká projížďka na koloběžce, plavba v kánoi. Na své cestě po tzv. „Moravské Amazonce“ Zámecké Dyji máte jedinečnou možnost zakotvit ve vinařském přístavu, navštívit vinařství ANNOVINO a ochutnat vína zrozená v Lednici. Zázemí během cesty naleznete v Návštěvnickém centru vinařství, které je vybaveno unikátním nábytkem vyrobeným ze dřeva starých sudů. Příjemnou atmosféru pěkného dne podtrhne posezení pod pergolou nebo piknik v Zahradě Amonit.
 
Zážitek začíná na parkovišti v Lednici. Tam účastníkům zapůjčíme koloběžky, aby se mohli vydat proti proudu Zámecké Dyje do nedaleké obce Nejdek (trasa 3,4 km, cca 30–60 minut jízdy). Tam už budou na břehu čekat připravené kánoe. Stačí do jedné skočit a vydat se po proudu zpět do Lednice (trasa 3,6 km, cca 1,5 h plavby). Cestou bude k vidění práce bobrů, kteří tu mnohdy shodili i celé stromy. Ale spatřit živého bobra není jen tak, jsou totiž velmi plaší.
 
Na závěr dne můžete opět zavítat do vinařství ANNOVINO, kde vás čeká ochutnávka toho nejlepšího, co se na místních vinicích urodilo a při skleničce dobrého vína příjemně strávit zážitky. Při zakoupení 2 vzorků vína dostanete třetí vzorek zdarma.

Darujte originální zážitek Po Lednici na koloběžce a v kánoi + ochutnávka vín za příznivou cenu 1056 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Zážitky Jihomoravský kraj: Od adrenalinu po wellness | Adrop.cz
  • Specifikace: Aktivity na Dyji a ochutnávka vín Annovino
  • Typ zážitku: Adrenalin, 2 dospělé osoby
  • Doba trvání: cca 3,5 hod
  • Město: Lednice

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Po Lednici na koloběžce a v kánoi + ochutnávka vín? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Nezařazené