Splutí Nisy na kánoi s možností návratu na koloběžce Hrádek nad Nisou

Pobavte dárkem Splutí Nisy na kánoi s možností návratu na koloběžce Hrádek nad Nisou za jedinečnou cenu 1596 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
1596 Kč
4.9 / 5 (15 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Splutí Nisy na kánoi s možností návratu na koloběžce Hrádek nad Nisou

Splutí Nisy z Kristýny do Marienthalu se hodí pro všechny nadšené vodáky. Zážitek začíná v Půjčovně Nisa v rekreačním areálu Kristýna v Hrádku nad Nisou. Tam účastníci dostanou kánoi a veškeré potřebné vybavení. Plavba po této 22kilometrové trase zabere okolo 4 až 5 hodin. Během ní účastníci uvidí trojzemí, kde se setkává Česko s Polskem i Německem a poplují zemí nikoho na přirozené hranici dvou států. V Hirschfelde přenesou jez a čeká je plavba malebným údolím, kde je jen příroda a žádný hluk měst. Cíl plavby je u krásného kláštera Marienthal, do kterého by byla škoda po plavbě nenakouknout nebo se aspoň neobčerstvit ve vyhlášené klášterní hospodě. Zpět do Hrádku se dostanou pomocí vlakového spojení s přestupem v Žitavě.

Darujte zážitek Splutí Nisy na kánoi s možností návratu na koloběžce za přívětivou cenu 1596 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: Individuální
  • Specifikace: Splutí Nisy do Marienthal
  • Město: Hrádek nad Nisou, Liberecký kraj
  • Typ zážitku: Sport
  • Počet osob: 2 osoby

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Splutí Nisy na kánoi s možností návratu na koloběžce? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín