Privátní let největším balónem pro 24 pasažérů

Potěšte své blízké originálním zážitkem Privátní let největším balónem pro 24 pasažérů za perfektní cenu 87980 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
87980 Kč
4.8 / 5 (17 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 24 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 60 dnů zdarma

Platnost poukazu

24 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Privátní let největším balónem pro 24 pasažérů

Největší balón z naší flotily může letět jen pro vás. S výškou 37 metrů a šířkou 30 metrů bude jeden z největších létajících objektů, které jste v životě viděli. Do balónu s objemem 13000 m3 se vejde až 24 pasažérů. Protože balónové létání je spojením romantiky a dobrodružství, čeká vás zážitek jako nikdy předtím. Uvidíte pole, lesy, hrady či města z perspektivy, ze které jste je ještě nikdy neviděli. Budete se nezvučně pohybovat rychlostí a směrem proudícího větru a zažijete opojný pocit, který prožívají vzduchoplavci již stovky let. Dovedete si představit zážitkovější způsob, jak strávit čas se svými blízkými, kolegy nebo rodinou?

Darujte originální dárek Privátní let největším balónem pro 24 pasažérů za přívětivou cenu 87980 Kč od prověřeného dodavatele Zážitky.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Varianty zážitku

  • : 87980 Kč
Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Privátní let největším balónem pro 24 pasažérů? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín