Skandinávské přírodní wellness v EKOParku Liberec Pobyty

Potěšte zážitkem Skandinávské přírodní wellness v EKOParku Liberec Pobyty za zajímavou cenu 3990 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
3990 Kč
4.8 / 5 (24 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Skandinávské přírodní wellness v EKOParku Liberec Pobyty

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Romantická koupel pro dva pod širým nebem pro odplavení stresu a napětí. Dvě hodiny ve 40°C horké finské kádi rozpustí napětí i bolest namáhaných svalů. Hydroterapie horkou vodou má spoustu benefitů pro lidské tělo:

Uvolní svaly a zbaví je napětí.

Odlehčí přetěžovaným kloubům.

Zrelaxuje mysl a pomůže proti nespavosti.

Zpomalí aktivitu vnitřních orgánů a podpoří činnost kardiovaskulárního systému.

Zlepšuje imunitu.

V ceně koupele dostanete wellness koš, který obsahuje:

sekt

láhev vody

juice

chipsy a oříšky

K zapůjčení je k dispozici:

2× župan

4× ručník

2× pantofle

2× sklenička na sekt

LED lucerničky

Nezapomeňte wellness objednat s předstihem. Napuštění kádě a vytopení vody na krásných 40 °C trvá až 24 hodin.
Koupel nedoporučujeme osobám s vysokým tlakem, kardiakům, diabetikům a těhotným ženám. Také není vhodná pro osoby s křečovými žilami.

Darujte originální dárek Skandinávské přírodní wellness v EKOParku Liberec za zajímavou cenu 3990 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Co dělat v Libereckém kraji? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
  • Specifikace: Skandinávské wellness + wellness koš
  • Typ zážitku: Pobyty, 2 osoby
  • Doba trvání: 2 hodiny
  • Město: Liberec

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Skandinávské přírodní wellness v EKOParku Liberec? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Dárky k 18. narozeninám, Dárky k 20. narozeninám, Dárky k 30. narozeninám, Dárky k 40. narozeninám, Dárky k 50. narozeninám, Dárky k 70. narozeninám, Dárky k 80. narozeninám, Dárky k narozeninám, Dárky pro babičku, Dárky pro bráchu, Dárky pro dědu, Dárky pro holky, Dárky pro kamaráda, Dárky pro kamarádku, Dárky pro kamarády, Dárky pro kluky, Dárky pro manžela, Dárky pro manželku, Dárky pro muže, Dárky pro přítele, Dárky pro přítelkyni, Dárky pro šéfovou, Dárky pro sestru, Dárky pro švagra, Dárky pro tátu, Dárky pro učitele, Dárky pro učitelku, Dárky pro ženy, Masáže a relaxace, Zážitkové pobyty, Zážitky, Zážitky k 18. narozeninám, Zážitky k 20. narozeninám, Zážitky k 25. narozeninám, Zážitky k 30. narozeninám, Zážitky k 40. narozeninám, Zážitky k 45. narozeninám, Zážitky k 50. narozeninám, Zážitky k 60. narozeninám, Zážitky k 70. narozeninám, Zážitky k 80. narozeninám, Zážitky k narozeninám, Zážitky Liberec, Zážitky pro babičku, Zážitky pro bráchu, Zážitky pro dědu, Zážitky pro holky, Zážitky pro kamaráda, Zážitky pro kamarádku, Zážitky pro kamarády, Zážitky pro kluky, Zážitky pro maminku, Zážitky pro manžela, Zážitky pro manželku, Zážitky pro muže, Zážitky pro přítele, Zážitky pro přítelkyni, Zážitky pro šéfa, Zážitky pro šéfovou, Zážitky pro sestru, Zážitky pro švagra, Zážitky pro tátu, Zážitky pro tchýni, Zážitky pro učitele, Zážitky pro učitelku, Zážitky pro ženy