Šperkařský kurz: Výroba prstenu ze stříbra Kurzy

Obdařte jedinečným zážitkem Šperkařský kurz: Výroba prstenu ze stříbra Kurzy za zajímavou cenu 7900 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
7900 Kč
4 / 5 (7 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Šperkařský kurz: Výroba prstenu ze stříbra Kurzy

Zážitková výroba prstenu probíhá v centru Prahy, jen kousek od Václavského náměstí, kde se nachází nachází šperkařská dílnička. Tam se vás ujme certifikovaná šperkařka a umožní vám dostat nápady z hlavy na papír a pak vše přetvořit v parádní výsledek. Během výroby stříbrného prstenu si vyzkoušíte řadu technik, jako je práce s modelovacím stříbrem, hlínou i třeba kamínky.
Kromě pocitu z dobře odvedené práce si z kurzu samozřejmě domů odvezete i vlastnoručně vyrobený prsten, který si můžete nechat jako připomínku parádního zážitkového dne, nebo ho použít jako krásný osobní dárek.
Kurz je individuální. Celé tvoření trvá okolo 3 až 5 hodin. Šperk si tu mohou vlastnoručně vyrobit všichni nadšenci do řemesla už od 15 let.

Darujte originální dárek Šperkařský kurz: Výroba prstenu ze stříbra za přívětivou cenu 7900 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Co dělat v Praze? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
  • Specifikace: Zážitkový kurz Kouzelný prsten – 1 osoba
  • Typ zážitku: Kurzy, 1 osoba
  • Doba trvání: 3 až 5 hodin
  • Město: Praha

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Šperkařský kurz: Výroba prstenu ze stříbra? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Dárky k 18. narozeninám, Dárky k 20. narozeninám, Dárky k 30. narozeninám, Dárky k 40. narozeninám, Dárky k 50. narozeninám, Dárky k 70. narozeninám, Dárky k 80. narozeninám, Dárky k narozeninám, Dárky pro babičku, Dárky pro bráchu, Dárky pro dědu, Dárky pro holky, Dárky pro kamaráda, Dárky pro kamarádku, Dárky pro kamarády, Dárky pro kluky, Dárky pro manžela, Dárky pro manželku, Dárky pro muže, Dárky pro přítele, Dárky pro přítelkyni, Dárky pro šéfovou, Dárky pro sestru, Dárky pro švagra, Dárky pro tátu, Dárky pro učitele, Dárky pro učitelku, Dárky pro ženy, Zážitky, Zážitky k 18. narozeninám, Zážitky k 20. narozeninám, Zážitky k 25. narozeninám, Zážitky k 30. narozeninám, Zážitky k 40. narozeninám, Zážitky k 45. narozeninám, Zážitky k 50. narozeninám, Zážitky k 60. narozeninám, Zážitky k 70. narozeninám, Zážitky k 80. narozeninám, Zážitky k narozeninám, Zážitky kurzy, Zážitky pro babičku, Zážitky pro bráchu, Zážitky pro dědu, Zážitky pro holky, Zážitky pro kamaráda, Zážitky pro kamarádku, Zážitky pro kamarády, Zážitky pro kluky, Zážitky pro maminku, Zážitky pro manžela, Zážitky pro manželku, Zážitky pro muže, Zážitky pro přítele, Zážitky pro přítelkyni, Zážitky pro šéfa, Zážitky pro šéfovou, Zážitky pro sestru, Zážitky pro švagra, Zážitky pro tátu, Zážitky pro tchýni, Zážitky pro učitele, Zážitky pro učitelku, Zážitky pro ženy