Zážitková výroba šperků pro děti a rodiče Kurzy

Potěšte zážitkem Zážitková výroba šperků pro děti a rodiče Kurzy za příznivou cenu 4900 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
4900 Kč
4.4 / 5 (8 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Zážitková výroba šperků pro děti a rodiče Kurzy

Zážitková výroba šperků pro celou rodinu probíhá v centru Prahy, jen kousek od Václavského náměstí, kde se nachází šperkařská dílnička, ve které se představy mění v realitu.
Během kurzu si vás vezme pod křídla zkušená šperkařka, která vás provede procesem výroby od nápadu až po zhotovení. Žádné zkušenosti nejsou potřeba, vše se naučíte na místě. Domů si pak odnesete památku v podobě ručně vyrobeného šperku ze stříbra.
Cena kurzu platí pro skupinu 2 až 6 osob. Celé tvoření pak trvá okolo 3 až 4 hodin. Šperk si tu mohou vlastnoručně vyrobit všichni nadšenci do řemesla už od 5 let, horní hranice není.

Darujte zážitek Zážitková výroba šperků pro děti a rodiče za přívětivou cenu 4900 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Lokalita: Co dělat v Praze? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
  • Specifikace: Zážitkový kurz Příběh magistra Kellyho – 2 až 6 osob
  • Typ zážitku: Kurzy, 1 osoba
  • Doba trvání: 3 až 4 hodiny
  • Město: Praha

 

Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Zážitková výroba šperků pro děti a rodiče? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín
Dárek najdete v této kategorii: Dárky k 18. narozeninám, Dárky k 20. narozeninám, Dárky k 30. narozeninám, Dárky k 40. narozeninám, Dárky k 50. narozeninám, Dárky k 70. narozeninám, Dárky k 80. narozeninám, Dárky k narozeninám, Dárky pro babičku, Dárky pro bráchu, Dárky pro dědu, Dárky pro holky, Dárky pro kamaráda, Dárky pro kamarádku, Dárky pro kamarády, Dárky pro kluky, Dárky pro manžela, Dárky pro manželku, Dárky pro muže, Dárky pro přítele, Dárky pro přítelkyni, Dárky pro šéfovou, Dárky pro sestru, Dárky pro švagra, Dárky pro tátu, Dárky pro učitele, Dárky pro učitelku, Dárky pro ženy, Zážitky, Zážitky k 18. narozeninám, Zážitky k 20. narozeninám, Zážitky k 25. narozeninám, Zážitky k 30. narozeninám, Zážitky k 40. narozeninám, Zážitky k 45. narozeninám, Zážitky k 50. narozeninám, Zážitky k 60. narozeninám, Zážitky k 70. narozeninám, Zážitky k 80. narozeninám, Zážitky k narozeninám, Zážitky kurzy, Zážitky pro babičku, Zážitky pro bráchu, Zážitky pro dědu, Zážitky pro holky, Zážitky pro kamaráda, Zážitky pro kamarádku, Zážitky pro kamarády, Zážitky pro kluky, Zážitky pro maminku, Zážitky pro manžela, Zážitky pro manželku, Zážitky pro muže, Zážitky pro přítele, Zážitky pro přítelkyni, Zážitky pro šéfa, Zážitky pro šéfovou, Zážitky pro sestru, Zážitky pro švagra, Zážitky pro tátu, Zážitky pro tchýni, Zážitky pro učitele, Zážitky pro učitelku, Zážitky pro ženy