Zážitkový let ve stíhačce L-29 Delfín na Slovensku Zahraničí Žilina

Obšťastněte jedinečným zážitkem Zážitkový let ve stíhačce L-29 Delfín na Slovensku Zahraničí Žilina za jedinečnou cenu 24499 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
24499 Kč
4.1 / 5 (10 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 12 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 30 dnů zdarma

Platnost poukazu

12 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Zážitkový let ve stíhačce L-29 Delfín na Slovensku Zahraničí Žilina

Zážitkový 20minutový let ve stíhačce L-29 Delfín probíhá v Žilině. Na účastníky tam čeká vrchovatá porce adrenalinu, vodorovný let rychlostí až 680 km/h a přetížení až 7G! Ale než se budou řítit v oblacích, čeká je krátký pohovor o zdravotním stavu a předletová příprava, během které je profesionální letec připraví na všechno, co je při letu stíhačkou čeká. Pak už skočí do letecké výstroje a jde se na to! Po vzlétnutí si chvíli budou zvykat na pocit z letu a pak už se do toho pustí se vším všudy. Ti, kdo mají pro strach uděláno, si vyzkouší leteckou akrobacii s přemety, výkruty, střemhlavým letem, letem hlavou dolů a dalšími parádičkami. Cena letu stíhačkou L-29 Delfín zahrnuje: 1hodinovou předletovou přípravu instruktáž zapůjčení letecké výstroje (pilotní kombinéza) 20minutový let Platnost poukazu je 1 rok bez možnosti prodloužení.

Darujte dárek Zážitkový let ve stíhačce L-29 Delfín na Slovensku Zahraničí za příznivou cenu 24499 Kč od prověřeného dodavatele Adrop.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Více informací

  • Doba trvání: Let 20 minut
  • Specifikace: Let stíhačkou
  • Město: Žilina, Zahraničí
  • Typ zážitku: Vzduch
  • Počet osob: 1 osoba

 

Dárkový poukaz v zážitcích

Máte zkušenost se zážitkem Zážitkový let ve stíhačce L-29 Delfín na Slovensku Zahraničí? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín