Letní víkendová zámecká romantika s polopenzí a unikátním wellness

Podarujte originálním zážitkem Letní víkendová zámecká romantika s polopenzí a unikátním wellness za jedinečnou cenu 14590 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
14590 Kč
4.6 / 5 (10 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 24 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 60 dnů zdarma

Platnost poukazu

24 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Letní víkendová zámecká romantika s polopenzí a unikátním wellness

Moře daleko, krásné letní počasí a rozkvetlé stromy všude kolem, večerní počasí ideální na víno někde v zámeckém parku. Stálo by za to vyrazit se svoji drahou polovičkou na romantický víkend do prostředí zámku, kde dříve bydleli i Karel IV., Rudolf II. nebo Ema Destinová. I Alfons Mucha tu strávil pěknou řádku dní a udělal zde poslední tahy na Slovanské epopeji. Třeba i vás zasáhne místní velkolepá atmosféra a využijete příležitosti třeba k vyznání lásky pod širým nebem a s osvíceným zámkem v pozadí. Romantická zákoutí jsou tu opravdu na každém kroku a místní personál ví naprosto přesně, jak z dvou dnů udělat nezapomenutelný zážitek.

Darujte netradiční zážitek Letní víkendová zámecká romantika s polopenzí a unikátním wellness za příznivou cenu 14590 Kč od prověřeného dodavatele Zážitky.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Varianty zážitku

  • : 14590 Kč
Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Letní víkendová zámecká romantika s polopenzí a unikátním wellness? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín