Zimní víkendová zámecká romantika s polopenzí a unikátním wellness

Obdarujte originálním zážitkem Zimní víkendová zámecká romantika s polopenzí a unikátním wellness za jedinečnou cenu 13390 Kč včetně DPH. Zobrazit více »
13390 Kč
4.9 / 5 (14 recenzí)
Dárkový poukaz okamžitě v mailu (platnost 24 měsíců)

ZJISTIT DOSTUPNOST  

Výměna poukazu

po celou dobu platnosti

Vrácení zážitků

do 60 dnů zdarma

Platnost poukazu

24 měsíců

Okamžitě v e-mailu

obratem po objednání

Popis zážitku Zimní víkendová zámecká romantika s polopenzí a unikátním wellness

Obloučky sněhu na umně zastřižených keřích v zámecké zahradě, středověké věže se sněhovou špičkou, praskající oheň v krbu, tulení pod dekou, snídaně do postele… no co vám budeme vyprávět, v zimě je všechno tak nějak všechno ideální k romantické atmosféře. A když jste navíc v tak úžasném prostředí, není potřeba váhat, jestli je to to pravé. Vždyť na tomto místě si užívali klidné chvíle i třeba Karel IV., Rudolf II. nebo Ema Destinová či Alfons Mucha. A věděli proč! Místní prostředí je plné historie, pohádkové atmosféry a romantických zákoutí.

Darujte dárek Zimní víkendová zámecká romantika s polopenzí a unikátním wellness za zajímavou cenu 13390 Kč od prověřeného dodavatele Zážitky.cz, případně vyberte jiný dárek z kategorie .

Varianty zážitku

  • : 13390 Kč
Simulátor volného pádu - dárek
Máte zkušenost se zážitkem Zimní víkendová zámecká romantika s polopenzí a unikátním wellness? Udělte prosím hodnocení pomocí hvězdiček výše.
Jak to funguje?

1. Nakoupíte zážitek2. Obdržíte voucher do e-mailu3. Kontaktujete provozovatele a rezervujete si termín